הצוות המוביל

אורית נבו

מייסדת ומנהלת אמנותית

אורית נבו הייתה המייסדת והמנהלת של “בית האמנויות החופשיות”, שהיה ידוע כ” קרקס בבנימינה”, ופרויקטים רבים בתחום הקרקס העכשווי ברמה הלאומית והבינלאומית, בין השנים 2000 ו 2013. אורית פעילה בתחום הקרקס העכשווי בארץ ובעולם מאז ספטמבר 2000. היא הופיעה על הבמה, בזירה ובאוויר במשך כ 25 שנה, הכשירה אמנים בתחום הקרקס האווירי בארץ והייתה אמנית טרפז בעצמה במשך כ 18 שנה. היא יועצת בתחום הקרקס העכשווי למנהלים אמנותיים של פסטיבלים בישראל ובעולם, לנספחי תרבות שונים של ישראל ושל ארצות זרות בישראל, למועצת הפיס לתרבות ואמנות ולארגונים שונים בתחום התיאטרון והקרקס בארץ. יצרה את יוזמת הקרקס העכשווי, פעילה והייתה בחברי שופטים ובוועדות קריאה של פרויקטים שונים לקידום קרקס עכשווי יוצר בארץ ובעולם.

 

ערן שפירא

בימאי ועורך ראשי ,יוצר וידאו וניו מדיה

יעקב סליב

מעצב תאורה 

מעצב תאורת במה, נולד בסנט פטרבטרג, החל את דרכו בתיאטרון כטכנאי במה, חשמלאי, ומנהל במה לפני שהוכשר כמעצב ומתפעל תאורה. הוא עיצב תאורה ליותר מ 250 מופעים, בעיקר לתיאטרון, אבל גם למחול, טלויזיה, קונצרטים מוזיקאליים ולקרקס עכשווי ישראלי בארץ ובחו״ל. עבודתו בפסטיבל עכו זיכתה אותו בפרסי חבר השופטים בשנים 2007 ו 2008. הוא מעצב תאורה עבור המופעים של אורית נבו מאז שנת 2008. Revolt # 2 הוא הפרוייקט השביעי שלו עם אורית.

יוצר קולנוע וטלויזיה, מרצה על בימוי ופיתוח תוכן לניו מדיה באוניברסיטת תל אביב במחלקה לקולנוע ובמכללה למינהל בראשון לציון במסגרת ביה״ס לתקשורת. עבודתו כוללת סידרה בערוץ 8, סרטים דוקומנטריים עבור ערוץ 2 וערוצי הכבלים, פרויקטים מיוחדים עבור האינטרנט, פרסומות ועוד. החל משנת 2011 חוקר ויוצר בוידיאו למופעי קרקס עם אורית נבו.

© 2016 כל הזכויות שמורות למרכז יצירה לקרקס עכשווי

  • Facebook Classic
  • c-youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now