Recomendations from artists, friends and partners  המלצות מאמנים, חברים ושותפים לדרך

זהו קישור לבלוג פוסט, שבעיני יש לו ערך רב לכולנו באופן כללי. מצוטטים בו גם, חלקים ממכתב תודה שענבל בן חיים כתבה לי כשהחלה ללמוד ב CNAC בצרפת.

אדוני, גבירתי,

נציגי הארגון של מרסיי-פרובאנס 2013 ( בירת התרבות האירופאית והים תיכונית), ניפגשו עם אורית נבו בחדרה בשנת 2010,  בישראל וביקשו ממני בהמשך לפגישה זו, להואיל ולקבלה במרסיי על מנת לחשוב על פרויקט משותף במסגרת בירת התרבות האירופאית.

מאותה פגישה ראשונה, הייתי נילהב מאוד לרעיון שיתוף הפעולה הזה. למעשה, היכרתי באישיות של אורית, אמנית איכותית, כותבת אמיתית בתחום הדרמטורגיה של אמנויות הקרקס, בימאית בעלת נסיון ומובילת פרוייקט שיודעת להקיף עצמה במיטב אנשי המקצוע. מפגש אמנותי זה לשם היצירה של "אי שם ובשום מקום", תרמה לי רבות ותישאר בין החוויות החשובות בקריירה שלי.

נידהמתי לראות את  אוסף הקשרים והיחסים הבינלאומיים האיכותיים שעומדים לרשותה של אורית. יכולותיה להיות קשובה ובדיאלוג,  מוכרים וידועים בתחומי העיסוק שלנו ברמה הבינלאומית.

...

ON- אורית נבו, השתתפה בהצלחה בארוע זה בשנת 2013. לכן, אנחנו תומכים בפרויקט של אורית נבו ולכן גם נשתף פעולה באופן האקטיבי ביותר לפיתוח פרויקטים משותפים.

בכבוד רב, 

Guy Carrara

Co Directeur Artistique de la Compagnie Archaos, du Creac de Marseille, du Pôle National des Arts du Cirque Méditerranée, et du BIAC Marseille, PACA.

נמר ואני עבדנו יחד כשנה לפני שהוא ביקש שאכתוב לו המלצה למופע ״על כל צרה שלא תבוא״, שהגיש בזמנו למועצת הפייס. אחד הדברים האהובים עלי הוא לכתוב המלצות לאמנים יוצרים צעירים שאני מעריכה ושיצא לי להכיר בעבודה. כתבתי המלצה חמה מאוד, הם קיבלו תקציב, הציגו בעכו והשאר הוא הסטוריה :) כשביקש שאכתוב לו המלצה, הוא אמר שאם אי פעם אזדקק להמלצה כבימאית קרקס, הוא ישמח לכתוב לי אחת. חייבת לומר שזו אחת הזכויות הגדולות להיות במועדון המומלצים של נמר, כי ברור לך שאתה ממש, אבל ממש, בחברה טובה. תודה !

המלצה חמה על אורית נבו:

 

עבדתי עם אורית נבו במשך תקופה של בערך שנה וחצי, בשתי הפקות שונות (REVOLT I ו-REVOLT II). התקופה עם אורית היתה תקופה מאוד משמעותית מבחינתי, תקופה של התפתחות אישית והתמקצעות, הרגשתי שמחה גדולה לבוא לחזרות,

וגאווה על האפשרות לעבוד תחת קורת גג כל כך ראויה.

 

לאורית יש סטנדרטים מאוד גבוהים של כבוד לאמנים איתם היא עובדת. 

זה מתבטא בחופש אמנותי גדול מאוד שהיא מעניקה לאמנים, (בחלק שלהם של התמונה כמובן), בהקשבה שלה אלינו, לצרכים שלנו, לדאגות שלנו ולשאיפות שלנו.

מעבר לכך היחס האנושי תמיד היה יוצא מן הכלל, חברי, אוהב ומכבד, וגם אם תובעני לפעמים, תמיד במידה.

 

ההפקה תמיד תיקתקה כמו שעון, חללי העבודה, ציוד, תפאורות, דברים מאוד מורכבים, כיבוד או ארוחות בימים ארוכים, תשלומים בזמן כמו שעון (כן גם זה חשוב!), אורית עמדה בכל הבטחה שהיא הבטיחה לי, מההתחלה עד הסוף, 

וזה לא מובן מאליו.

 

בזכות אורית נסעתי בפעם הראשונה להופיע בחו"ל בביאנלה לקרקס  במארסי 2015, השתתפתי ברזידנס של 3 שבועות בחלל מדהים, והופעתי במקומות שעוררו התפעלות רבה בין כל חברי הקרקסנים האירופאים. זאת היתה טעימה מהטופ, ואני מאוד מאוד שמח שיצא לי לטעום אותה.

אני ממליץ על אורית בחום לכל מי שירצה לעבוד איתה, 

היא רבת נסיון וקשרים, היא מאפשרת ואיכפתית.

אורית, תודה על הכל!

 

נמר גולן, להטוטן ויוצר בינתחומי   

© 2016 כל הזכויות שמורות למרכז יצירה לקרקס עכשווי

  • Facebook Classic
  • c-youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now